Mobil Sohbet ve Chat Siteleri

Yaklaşık olarak on-line sohbet olayını bilmeden önce, varoluş benim için cehenneme dönüşür. Arkadaşımın geri bildirimimi olarak bilinen bu kadar zayıf bir şekilde değiştiğim için doğru olmayacaksın, bir yağtörde intihar fikrini bile hesaba kattım! Benim sorunum, güzel kekeme sorunum var. Basit bir çocukluk problemi olduğunu kabul etmektir, ancak olması gerekiyor. Sonuç olarak okulumda, mahallemde şakalar ve asağılanma sorununa dönüştüm. Nereye gidersem gideyim, eksikliğim benimle birlikte gidecek. Bu yüzden diğer arkadaşlarımın aksine normal bir çocukluğum yoktu doğal.

Arkadaş çevrem minimalleştikçe sık sık kendime dönüştüm. Kime kredileri vermem bilmiyorum, bu yavaş arkadaşım olarak adlandırılan sürekli jabbering ya da sanata daha yakın bu özel eğilime sahibim, ancak yavaş yavaş resim ve yazı ile ilgileniyorum. Üniversite günleriim boyunca gördüğmünüz kolej dergisinde yayınlanırdı. Ama bütün yazılarımı sahte bir adla gönderirdim. Sanırım o zaman boyunca zihinsel setim, kekemede kronik bir sorun yaşadığımdan memnun olur ve kullanır diğerleri tüm dünyada yazan kişi olduğumuz fark ederse, yazımı bile reddedebilirler. Aptalca geliyor; ama o zaman ona dönüştüm! Makalemden herhangi birinin yayınlanmasından yıllar sonra bile, bu benim yanlış adımda.Bugünlerde ücretsiz mızrak teknik içerik malzemesi yazarı olarak çalışıyorum. Resimlerim söz konusu olmalı, hayat biraz uzaklaşıyor. Online pazarlama dünyasının ustaları geçmişten en iyi şekilde faydalanmak için harika bir yoldur. Ama uzun süredir beni rahatsız eden birkaç derin bilinmeyen boşluk iç mekanı oldu.

İnternette, çevrimiçi reklamcılığın reklamını yapmak için lütfen birkaç web sitesi vardır. Aklıma bir fikir geldiğinde, savunucuyu kapatmak için yaklaşık oldum. Neden şimdi bu düzeltilmemiş çevrimiçi sohbet için denemiyorsunuz? Özgürünüz için artık bana evlenmemiş bir şey vermeyecek. Ve kim bilir kelimelerle oynamak kalitemde olduğum gibi ifadeeleri olan bir kişiyi kullanabebileceğimi.

Bandwagonuna katıldım. İlk günden itibaren, hangi hangi eksikliği yaşadığımı hatırlamayan belirli bir yere ulaştığımı hissettim. Ücretsiz çevrimiçi sohbette sohbet eden bu kadar çok erkekle, başarı oranına ikna oldum. Çevrimiçi sohbet benim için bir ritüel haline gelecek; çevrimiçi web sitesinde sohbet etmeyi bitirmezdi. Şimdi bazı düzgün haberler, birkaç gün döndü bu serbest sohbet benim gibi normal haline hoş bir adamla tanıştım. Sevdim için Etkileyiciliğim için beni takdir etti ve neşeli olması için. Asla uygun arkadaşız ama mağazada daha fazla bir şey olabileceğini asla anlamıyorsunuz!Şu andaki, yaşlarımdaki herhangi bir kıza benzer bir şekilde varlığını sürdürmek için yeni bir anlam gözlemledim.

sohbet  chat  sohbet odaları şıpsevdi

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *